Sofy i narożniki
Active filters
NAROŻNIK K8464
  • Wyprzedaż!

NAROŻNIK K8464

<p>Nowoczesny, elegancki Narożnik wypoczynkowy sprawdzi się jako wyjątkowe i przyjazne miejsce do wypoczynku w każdym salonie.</p>
7 990,00 zł
NAROŻNIK COMFORT-LUX
  • Obniżka
-2 000,00 zł

Nowoczesny Narożnik...

<p>Nowoczesny, elegancki Narożnik wypoczynkowy z wygodnymi regulowanymi zagłówkami,</p> <p>oraz z rozsówanymi elektrycznie podnóżkami do pozycji leżącej, dodatkowo wyposażony w funkcję masażu</p> <p>sprawdzi się jako wyjątkowe i przyjazne miejsce do wypoczynku w każdym salonie.</p>
7 999,00 zł 9 999,00 zł

W sklepie meblowym on-line Modekor.pl czekają na Ciebie ekskluzywne meble, w tym sofy i narożniki nowoczesne – niespotykane w innych punktach handlowych. Nasze produkty są w stanie nadać efektowny wygląd salonowi, ale także zapewnić komfortowy wypoczynek każdemu z domowników.

Znajdujące się w naszym asortymencie sofy oraz nowoczesne narożniki i kanapy do salonu są wykonane z wysokiej jakości materiałów – w tym skór naturalnych, które dzięki swojej elastyczności, miękkości i wytrzymałości gwarantują wygodę, jak również trwałość na lata. Unikatowy design czy dopracowanie w każdym szczególe to ich kolejne atuty. To także funkcjonalne meble, które wyposażone są w szereg innowacyjnych funkcji.

Oferujemy sofy i narożniki nowoczesne wyposażone w innowacyjne systemy audio – dzięki nim można odtwarzać muzykę z różnych nośników, ponieważ wewnątrz mebla ukryte są wysokiej jakości głośniki zapewniające czystość dźwięku. Sprzęt można włączyć wyjątkowo łatwo dzięki wbudowanemu panelowi sterującemu, który jednocześnie może być użyty jako stacja dokująca i ładująca dla urządzeń Apple iPhone. Nowoczesne kanapy do salonu obsługują również łączność Bluetooth oraz karty SIM. Znajdują się w nich także bary sterowane elektrycznie z pilota, rozsuwane elektrycznie podnóżki, funkcja masażu czy cup holdery z opcją schładzania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą nowoczesnych kanap i narożników!

Nowoczesne sofy i narożniki glamour