Wyświetlanie wszystkich wyników: 55

Wyświetlanie wszystkich wyników: 55

Ekskluzywne dywany glamour
Dywan glamour do salonu
We wnętrzu w stylu glamour nie może zabraknąć stylowego, ekskluzywnego dywanu glamour. To dodatek, dzięki któremu rozjaśnimy pomieszczenie, nadamy mu jeszcze bardziej eleganckiego charakteru, a jednocześnie ocieplimy pokój, by każda spędzona chwila w przytulnym salonie czy sypialni była prawdziwą przyjemnością.
Dywany w stylu glamour z kryształami Swarovski
Wszystkie dywany w stylu glamour z naszej kolekcji plecione są ręcznie z najwyższej jakości naturalnego weluru. Dywany zdobią wzory geometryczne i motywy florystyczne, które w subtelny sposób nawiązują do klasycznych zdobień. Najważniejszym elementem dekoracyjnym, który wyróżnia dywany z naszej oferty, to kryształy Swarovski. Dzięki nim dywan staje się naprawdę wyjątkowym dodatkiem w stylu glamour.
Każdy dywan glamour z kryształami Swarovski posiada antypoślizgowy spód, a naturalny welur jest niezwykle przyjemny w dotyku. Odmień wnętrze swojego domu z wyjątkowym dywanem w stylu glamour!
Czarny dywan glamour do sypialni?
Styl glamour kocha mocne barwy. Monochromatyczne połączenie czerni, bieli i szarości z metalicznymi akcentami to prawdziwa esencja ekskluzywnego wnętrza. Miękki, czarny dywan glamour w stylu pałacowymdoda mocnego charakteru eleganckiej sypialni. Nowoczesne, ozdobne rozwiązania to przede wszystkim aspekt dekoracyjny, ale też wygoda i komfort użytkowania.