Wyświetlanie wszystkich wyników: 59

Wyświetlanie wszystkich wyników: 59

Nowoczesne stoły designerskie

W naszej ofercie znajdziesz stoły w stylu glamour, nowoczesne stoły o geometrycznych kształtach, stoły drewniane, okrągłe, jak i rozkładane. Poznaj naszą ofertę ekskluzywnych stołów.

Styl glamour zobowiązuje. To jeden z najgorętszych trendów aranżacji wnętrz ostatnich lat. Eklektyczny styl łączy ze sobą elementy znacząco różniące się od siebie, a jednak w stylu glamour tworzące spójną całość. Współczesny design sięga po barokowe zdobienia, matowe faktury łączy z błyszczącymi powierzchniami. Takie też są nowoczesne stoły glamour w naszej ofercie. To stoły, które dodadzą wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Nietuzinkowe połączenia różnych materiałów to stylowa elegancja, podkreślenie luksusu i lekkości mebli. Stoły wykonane z drewna i żywicy epoksydowej sprawią, że przestrzeń Twojej jadalni stanie się przestrzenią zmysłów, przepełnioną błyskiem i miękkością.

Nowoczesny design to nie tylko barokowy błysk. To połączenie takich faktur jak drewno, szkło, metal. Znajdziesz u nas duże, rodzinne stoły wykonane z pięknych, starannie wyselekcjonowanych materiałów. Deski z dużymi sękami, olejowane i lakierowane łączą się ze szklanymi powierzchniami tworząc nietypowe kompozycje. Stoły drewniane stworzone są z litych desek z drewna jesionowego. Długie, lite deski dają poczucie mocy i nieugiętości. Natomiast barwny akcent zdobienia z żywicy sprawia, że cały stół daje efektowne wrażenie.

W naszej ofercie znajdziesz również stoły okrągłe – o zdobionych podstawach, szklanych blatach, niezwykłej prezencji. Dla osób przewidujących organizację częstych spotkań rodzinnych polecamy ekskluzywne stoły rozkładane – na uwagę zasługują przede wszystkim stoły rozkładane elektrycznie.