Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Nowoczesne stoły rozkładane

Nowoczesny stół rozkładany to zastosowanie funkcyjnych rozwiązań, które pozwolą zaoszczędzić wiele miejsca w przestrzeni jadalni lub salonu. Nasze modele odznacza zdecydowany, innowacyjny styl. Designerskie kształty w połączeniu z solidnymi, trwałymi materiałami tworzą nowoczesny, niezwykle gustowny klimat wnętrza. Połyskliwy metal nóg oraz hartowane, najwyższej jakości szkło, które świetnie eksponuje innowacyjny kształt podstawy, zapewnia każdemu pomieszczeniu wyjątkowy charakter. To rozwiązanie dla osób ceniących sobie wysoką jakość oraz nieszablonowe rozwiązania z zakresu estetyki.

Stół rozkładany do nowoczesnego salonu i jadalni

Do mieszkania zaaranżowanego w stylu nowoczesnym dobieramy meble, które wpisują się w aranżację poszczególnych pomieszczeń. Dużo wolnej przestrzeni w nowocześnie urządzonych wnętrzach powiększa je optycznie. W jasnym, przestronnym salonie idealnie sprawdzają się stoły rozkładane, które dają dużo swobody. Gdy gościmy bliskich, wystarczy kilka prostych ruchów, by stół stał się większy i zmieścił nakrycia dla wszystkich zebranych osób. Po przyjęciu stół składamy i ponownie cieszymy się dużą przestrzenią w salonie.

W naszej ofercie znajdują się nowoczesne stoły rozkładane, wykonane z najlepszej jakości materiałów – ze stali nierdzewnej, często imitowanej na drewno oraz ze szkła hartowanego. Nowoczesne stoły rozkładane utrzymane są w biało-czarnej kolorystyce, by z innymi meblami i dodatkami w stylu nowoczesnym, tworzyły spójną całość.

W naszym sklepie znajdują się także stoły, które idealnie wpiszą się w wystrój w stylu skandynawskim. Szkło w połączeniu z drewnem wkomponowuje się w aranżację mieszkania skandynawskiego. Jasne kolory, przeszklenia i naturalne materiały dają poczucie bezpieczeństwa i harmonii.

Stoły rozkładane sprawdzają się zarówno w salonie, jak i w jadalni. Gdy na co dzień nie potrzebujemy stołu z dużym blatem, stół rozkładany jest najlepszym rozwiązaniem. W dowolnej chwili możemy składać i rozkładać stół, a gdy jest złożony, łatwiej nam go przestawiać w dowolne miejsce w naszym mieszkaniu.

Stoły rozkładane od Modekor to połączenie stylu, najlepszych materiałów i staranności wykonania. Dzięki temu stoły są nie tylko nadzwyczaj funkcjonalne, są także designerskim dodatkiem do mieszkania urządzonego w nowoczesnym stylu. Kupując stół rozkładany do swojego domu, masz pewność, że wybierasz mebel wyjątkowy.