Wyświetlanie wszystkich wyników: 96

Wyświetlanie wszystkich wyników: 96

Nowoczesne konsole i komody w stylu glamour

Lekkie konstrukcje nowoczesnych konsol w stylu glamour wzbogacą wnętrze Twojego domu lub mieszkania. To produkty nietuzinkowe. Ekskluzywne, wykonane z wysokogatunkowych materiałów, idealne jako uzupełnienie stylowego wnętrza. Oferowane przez nas meble nawiązują do klasycznych wzorów architektonicznych i łączą się z nowoczesnymi trendami. Inspirują do zabawy stylem, kolorem, fakturami.

Komody lustrzane w nowojorskim stylu świetnie wyglądają na tle tradycyjnej, wzorzystej tapety w ciemnych odcieniach. Konsole glamour dopełnią za to wnętrza loftowe lub industrialne, znakomicie skomponują się z betonowym tłem. Oferowane przez nas meble to designerskie produkty uzupełniające luksusowe wnętrza. Są praktyczne i efektowne. Tworzone z wysokiej jakości materiałów, takich jak chromowany metal, stal nierdzewna, hartowane szkło lub precyzyjnie szlifowane kryształy. Część z oferowanych komód i konsol stworzona jest ze specjalnie preparowanego materiału MDF, kształtowanego w odpowiednie wzory i łączonego z lustrami, takimi jak komoda Emporio Mirror.

Komody w stylu glamour

Komody w stylu glamour nawiązują do barokowych kształtów i zdobień. Lśnią, wyglądają lekko i elegancko. Pełnią funkcje użytkowe i dekoracyjne. Są pełne szyku, przykuwają wzrok, są jak biżuteria dla domu. Połyskujące powierzchnie odbijają światło ożywiając pomieszczenia.

Konsole w stylu glamour

Konsole w stylu glamour, nawiązujące do nowojorskiego wzornictwa charakteryzują się prostymi kształtami, błyszczącymi detalami i geometrycznymi formami. To wyjątkowe ozdoby wnętrz. Praktyczne i piękne w każdym szczególe. Dodają blichtru i szyku.