zoom_in
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Rzeźbiony Dywan Reliefowany 5

5 Przedmioty
check W magazynie
1 550,00 zł
Brutto
Ilość

Aby uzyskać niepowtarzalny efekt trójwymiarowej płaskorzeźby stosujemy precyzyjny relief. Dzięki temu nasze dywany rzeźbione są wyjątkowe i dodają wnętrzu charakteru. Aby ułatwić Państwu wybór dajemy swoim klientom dwie opcje: skorzystanie z zaprojektowanych przez nas gotowych wzorów albo stworzenie wzoru zaproponowanego przez Państwa. Podczas projektowania pod konkretne wnętrze czerpiemy inspiracje bazując na stylu w danym pomieszczeniu – dlatego nasze dywany reliefowane doskonale dopełniają istniejącą już kompozycję.

Rzeźbione dywany reliefowane – unikalny styl i najwyższa jakość

Do produkcji naszych dywanów rzeźbionych używamy wysokiej jakości materiałów takich jak akryl, skóra, welur, wełna i wiele rodzajów tkanin. Szczególną uwagę kładziemy na detale i dokładność wykonania. Każdy detal, element czy kompozycja jest dopracowana i wykonana tak aby dywan mógł prezentować się doskonale nawet po wielu latach użytkowania.

Materiał: wełna lub akryl
Rozmiar: standard 1.40 x 2.00, 1.60 x 2.30, 2.00 x 3.00 (możliwe  2.50 x 3.50 i 3.00 x 4.00)
Technologia: ręczny tufting, ręczna rzeźba w runie
Kolorystyka: pastelowa gama kolorów (jeden, max. dwa odcienie)

Cena: 
Dywany tkane z przędzy akrylowej - 1906,50 za m2
Dywany tkane z przędzy wełnianej - 2337 za m2


Dywan wykonywany na specjalne zamówienie Klienta.  Nie podlega wymianie ani zwrotowi. Termin realizacji 14 dni. W celu uzyskania informacji o cenie, proszę przejść do formularza zapytań ofertowych.

Zamówienie złożyć można w następujący sposób:

1. Proszę wybrać dywan lub kilka dywanów z naszej kolekcji , które się Państwu podobają. To pomoże nam zrozumieć Państwa gust, preferencje oraz przygotować ofertę cenową.

2. Proszę wypełnić formularz kontaktowy lub  wysłać zapytanie na adres: biuro@modekor.pl