Krzesło Emporio FT192
zoom_in
  • Krzesło Emporio FT192
  • Krzesło Emporio FT192
  • Krzesło Emporio FT192
  • Krzesło Emporio FT192
  • Krzesło Emporio FT192
  • Krzesło Emporio FT192
  • Krzesło Emporio FT192
  • Krzesło Emporio FT192
  • Krzesło Emporio FT192
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Krzesło Emporio FT192

block Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
649,59 zł
Brutto
Ilość

i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online

Materiał wykonania : stal nierdzewna polerowana/ velur

dostepne kolory:

- czary

- szary

wymiwary : 52/52/77 cm

Jak wybrać odpowiednie krzesło?

Wybór odpowiedniego krzesła nie powinien być dziełem przypadku, dlatego też, poza przemawiającym do nas wyglądem, warto dokładnie zapoznać się z cechami, które oferuje wybrany model. Dzięki temu otrzymujemy pewność, że nabyty mebel będzie spełniał wszystkie nasze potrzeby oraz oczekiwania. Idealne krzesło powinno łączyć ze sobą między innymi ergonomię, komfort siedzenia, trwałość oraz wysoką jakość materiałów użytych do produkcji.

I choć wiele osób przyzwyczaiło się zwracać dużą uwagę na ergonomię krzeseł biurowych, to warto pamiętać, że krzesła domowe także powinny posiadać odpowiednią konstrukcję, która okaże się pomocna w zachowaniu przybliżonych, fizjologicznych krzywizn kręgosłupa. Chcąc mieć pewność nabycia krzesła z najwyższej półki, które będzie jednocześnie eleganckie i wygodne, warto wybrać model Emporio, który spodoba się zwolennikom nowoczesnej klasyki.

Wymiary krzeseł

Niezależnie od stylu, w jakim zostało wyprodukowane dane krzesło, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na jego wymiary. Mowa tu przede wszystkim o głębokości siedziska, wysokości jego umiejscowienia, jak również wysokości oraz kącie odchylenia oparcia. W sytuacji idealnej siedzisko wybranego przez nas krzesła powinno znajdować się mniej więcej od 3 do 5 cm poniżej zgięcia podkolanowego użytkownika.

Zbyt wysokie siedziska znacznie utrudnia oparcie dolnej partii ciała na stopach, przez co będziemy zmuszeni obciążać inne partie, co może powodować ucisk ud, niedokrwienie kończyn oraz mrowienie. I odwrotnie - krzesło o zbyt niskich wymiarach powodować będzie głębokie zgięcie w biodrach, które może prowadzić do bólu dolnego odcinka kręgosłupa. Odpowiednia wysokość krzesła to taka, przy której nogi użytkownika są zgięte w kolanach pod kątem prostym, podczas gdy stopy swobodnie znajdują się na podłodze.

Krzesła Emporio dla najbardziej wymagających klientów

Krzesło Emporio wyróżnia się nie tylko swoim niebanalnym designem, ale też komfortem użytkowania. Sprawdzi się w wielu miejscach, dlatego też cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów. Model dostępny jest w kolorze szarym oraz czarnym. Zapraszamy do zakupów, a w przypadku pytań - do kontaktu.