• Obniżka
Krzesło Cantori FT173
zoom_in
  • Krzesło Cantori FT173
  • Krzesło Cartori FT173
  • Krzesło Cartori FT173
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Krzesło Cantori FT173

9 Przedmioty
check W magazynie
584,72 zł Zniżka 20%
Było: 730,89 zł
Brutto
Ilość

Krzesło włoskie Cantori FT173 jest utrzemane stylistycznie w klimacie ludwikowskim

Wyglada niezwykle lekko i elegancko. Oferowa ne w czarnej velurowej tkaninie

Materiał wykonanai :

Stal nierdzewna polerowana/Velur

Wymiary: 48/57/89 cm

Do wyboru jest także kolorystyka tapicerki + 100zł/szt

Eleganckie krzesło Cantori

Idealne krzesło powinno łączyć ze sobą między innymi ergonomię, komfort siedzenia, trwałość oraz wysoką jakość materiałów użytych do produkcji. I choć wiele osób przyzwyczaiło się zwracać dużą uwagę na ergonomię krzeseł biurowych, to warto pamiętać, że krzesła domowe także powinny posiadać odpowiednią konstrukcję, która okaże się pomocna w zachowaniu przybliżonych, fizjologicznych krzywizn kręgosłupa. Chcąc mieć pewność nabycia krzesła z najwyższej półki, które będzie jednocześnie eleganckie i wygodne, warto wybrać model Cantori. Bez wątpienia kupno krzesła nie powinno być dziełem przypadku, dlatego też, poza przemawiającym do nas wyglądem, warto dokładnie zapoznać się z cechami, które oferuje wybrany model. Dzięki temu otrzymujemy pewność, że nabyty mebel będzie spełniał wszystkie nasze potrzeby oraz oczekiwania.

Na co zwracać uwagę kupując krzesło?

Niezwykle istotne podczas zakupu krzesła są przede wszystkim jego wymiary. Mowa tu przede wszystkim o głębokości siedziska, wysokości jego umiejscowienia, jak również wysokości oraz kącie odchylenia oparcia. W sytuacji idealnej siedzisko wybranego przez nas krzesła powinno znajdować się mniej więcej od 3 do 5 cm poniżej zgięcia podkolanowego użytkownika. Zbyt wysokie siedzisko nie będzie dawać możliwości oparcia dolnej partii ciała na stopach, przez co będziemy zmuszeni obciążać inne partie, co może powodować ucisk ud, niedokrwienie kończyn oraz mrowienie. I odwrotnie - krzesło o zbyt niskich wymiarach powodować będzie głębokie zgięcie w biodrach, które może prowadzić do bólu dolnego odcinka kręgosłupa. Odpowiednia wysokość krzesła to taka, przy której nogi użytkownika są zgięte w kolanach pod kątem prostym, podczas gdy stopy swobodnie znajdują się na ziemi.

Krzesło Cantori dla najbardziej wymagających klientów

Krzesło Cantori wyróżnia się nie tylko swoim niebanalnym designem, ale też komfortem użytkowania. Sprawdzi się w wielu miejscach, dlatego też cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów. Jest to mebel wygodny i elegancki, dlatego też odnajdzie się nie tylko w mieszkaniu, ale również w firmie. Zapraszamy do zakupów wszystkich zainteresowanych.