Krzesło B8053
zoom_in
  • Krzesło B8053
  • Krzesło B8053
  • Krzesło B8053
  • Krzesło B8053
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Krzesło B8053

block Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
608,94 zł
Brutto
Ilość

i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online

Krzesło B8053

Materiał wykonania :

- Welur

- stal nierdzewna polerowana

wymiary: 114/59/48 cm

Krzesło Alvaro - wygodny mebel dla każdego

Idealne krzesło powinno łączyć ze sobą między innymi ergonomię, komfort siedzenia, trwałość oraz wysoką jakość materiałów użytych do produkcji. I choć wiele osób przyzwyczaiło się zwracać dużą uwagę na ergonomię krzeseł biurowych, to warto pamiętać, że krzesła domowe także powinny posiadać odpowiednią konstrukcję, która okaże się pomocna w zachowaniu przybliżonych, fizjologicznych krzywizn kręgosłupa. Chcąc mieć pewność nabycia krzesła z najwyższej półki, które będzie jednocześnie eleganckie i wygodne, warto wybrać model b8-53. Do jego produkcji wykorzystano welur oraz polerowaną stal nierdzewną. Wymiary niniejszego modelu to 114/59/48 cm. Jeśli poszukujesz krzesła, które nie tylko będzie wygodne, ale i eleganckie, to koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Na co zwracać uwagę kupując krzesło?

Wymiary krzesła to kwestia niezwykle istotna. Mowa tu przede wszystkim o głębokości siedziska, wysokości jego umiejscowienia, jak również wysokości oraz kącie odchylenia oparcia. W sytuacji idealnej siedzisko wybranego przez nas krzesła powinno znajdować się mniej więcej od 3 do 5 cm poniżej zgięcia podkolanowego użytkownika. Zbyt wysokie siedzisko nie będzie dawać możliwości oparcia dolnej partii ciała na stopach, przez co będziemy zmuszeni obciążać inne partie, co może powodować ucisk ud, niedokrwienie kończyn oraz mrowienie. I odwrotnie - krzesło o zbyt niskich wymiarach powodować będzie głębokie zgięcie w biodrach, które może prowadzić do bólu dolnego odcinka kręgosłupa..

Eleganckie krzesło na wyciągnięcie ręki

Krzesło B8053 to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują siedzisk wygodnych oraz takich, które wyróżniają się niebanalnym designem. Niniejsze krzesło powstało w oparciu o najnowsze trendy, dzięki czemu zachwyca swoim wyglądem każdego. Jest ono bardzo wygodne i sprawdzi się w wielu pomieszczeniach - jadalni, sypialni, salonie i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku pytań - do skontaktowania się z naszym zespołem.