Fotel Barcelona chair z podnóżnikiem
zoom_in
  • Fotel Barcelona chair z podnóżnikiem
  • Fotel Barcelona chair z podnóżnikiem
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Fotel Barcelona chair z podnóżnikiem

1 Przedmiot
Kolor
  • Czarny
  • Biały
warning Ostatnie sztuki w magazynie
1 787,80 zł
Brutto
Ilość

Insp. Barcelona chair

Elegancja, prostota, charakterystyczne (kwadratowe) pikowania i polerowana stal nierdzewna, stanowią top design wyposażenia już od latach 20-tych! Doskonale wypełniają przestrzenie luksusowe i minimalistyczne. Modnie i niebanalnie wkomponują się w przestrzenie użyteczności publicznej; gabinety, poczekalnie, strefy wypoczynku eleganckich biur. Dzięki prostej, ponadczasowej formie ten nieśmiertelny projekt stanowi hit estetyczny, a jego mityczna wręcz doskonałość już tylko swoją obecnością pięknie aranżuje wnętrza.

Plastyczna konstrukcja fotela, czyli dwa płaskie, chromowane pręty, które tworzą kształt litery "X" - pozwala na komfortowy wypoczynek. Pikowane siedziska i oparcia obite są natomiast najwyższej jakości ekologiczną skórą

Dostępne kolory:Czarny, Biały


ZASTOSOWANIE:
salon,do obiektów komercyjnych np: relaxing lounge, reception hall, chillout room, business space

WYMIARY
Fotel: dł.76cm, szer. 75cm, wys. 80cm
Podnóżek: dł 61cm szer. 55cm, wys. 38cm

Kwintesencja prostoty i elegancji

Elegancja, prostota, charakterystyczne (kwadratowe) pikowania i polerowana stal nierdzewna, to elementy wyróżniające fotel Barcelona z podnóżkiem. Doskonale wypełniają nie tylko przestrzenie luksusowe i minimalistyczne, ale również w przestrzenie użyteczności publicznej, takie jak: gabinety, poczekalnie, strefy wypoczynku eleganckich biur. Dzięki prostej, ponadczasowej formie ten nieśmiertelny projekt stanowi hit estetyczny, a jego mityczna wręcz doskonałość już tylko swoją obecnością pięknie aranżuje wnętrza. Plastyczna konstrukcja fotela, czyli dwa płaskie, chromowane pręty, które tworzą kształt litery "X", pozwala na komfortowy wypoczynek. Pikowane siedziska i oparcia obite są natomiast najwyższej jakości ekologiczną skórą, która nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie prezentować się doskonale. Fotel ten nabyć można w kolorze białym lub czarnym.

Wygodny fotel dla każdego

Wszystkie osoby chcące cieszyć się ponadprzeciętną wygodą, serdecznie zachęcamy do zakupu fotela Barcelona chair z podnóżkiem. Jest to produkt cieszący się wieloma pozytywnymi rekomendacjami pochodzącymi od najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.