Insp. Bubble chair
zoom_in
  • Insp. Bubble chair
  • Insp. Bubble chair
keyboard_arrow_left keyboard_arrow_right

Bubble chair - inp. fotel

block Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
2 430,89 zł
Brutto
Ilość

i-Raty - raty online i-Leasing - leasing online

INSP. BUBBLE CHAIR

Transparentny i intrygujący w swej nowoczesnej stylistyce - wygodny, wiszący fotel wypoczynkowy. Jego niecodzienny kształt jest inspirowany projektem Eero Aarnio. Oprócz pierwotnej funkcji, stanowi niezwykły element dekoracyjny aranżowanych przestrzeni. We wnętrzu fotela znajdują się wygodne poduchy, które przygotowaliśmy w kilku wersji kolorystycznych. Bubble Chair jest przymocowywany do sufitu i pozwala tym samym na intymny lot relaksacyjny w „przestworzach" własnego salonu.

POTRZEBA ŚWIATŁA
Futurystyczny projekt fotela opiera się na koncepcji Ball Chair i jest, jak zaznacza architekt - „arcydziełem uproszczenia". To potrzeba światła zainspirowała artystę do innowacji wcześniejszego dzieła. Swoją niezwykłą formą, przypominającą bańkę mydlaną, zwraca uwagę i zawsze znajduje się w centrum uwagi aranżowanego salonu, pokoju młodzieżowego, czy klubu. Ta transparentna forma posiada szerokie zastosowanie - zachęca do designerskich eksperymentów i nigdy się nie nudzi.

PRZESTRZEŃ RELAKSACYJNA
BUBBLE CHAIR posiada niezwykłą umiejętność nie tylko skupiania na sobie uwagi, fotel pozwala na poczucie dyskretnego wypoczynku wewnątrz swojej przestrzeni relaksacyjnej. Umożliwia ucieczkę od zgiełku „salonowych" dyskusji, wręcz kusi do intymnego wypoczynku z dobrą literaturą.

Wymiary: 105/105/70

Poduszka wykonana jest z mięciutkiej eko-skóry.

Dostępne kolory poduszek : srebrna, biała, czarna.

W skład zestawy wchodzi : Fotel, Łańcuch, 2 x poduszka

Możliwość zamówienia poduszki w wybranym przez siebie kolorze + 100 zł, czas realizacji 2 dni.