Lustra

Aktywne filtry

Nowoczesne lustra w stylu glamour

Oprawione w elegancką ramę lustro ozdobi Twoje wnętrze i doda stylu wybranej aranżacji. W naszym sklepie znajdziecie nowoczesne lustra, nawiązujące do modnego trendu glamour. Lustra okrągłe, prostokątne, bogato zdobione dostępne są w naszym sklepie to luksusowe przedmioty dla Twojego domu.

Dekoracyjne lustro możemy powiesić w przedpokoju, sypialni, jak i w salonie. Możemy potraktować je jako małe dzieło sztuki lub bardziej praktycznie – powiesić w miejscu, w którym posłuży nam do przeglądania swojego odbicia. Oprawy luster są ozdobą samą w sobie – nowoczesne kształty, dopracowane drobne detale lśnią i błyszczą się tak, jak oczekujemy w stylu glamour.

Dekoracyjne lustra w mieszkaniu

Nowoczesne lustra to idealny dodatek do aranżacji mieszkań loftowych, industrialnych, jak i w stylu nowojorskim. Świetnie będą wyglądać na betonowej, nierównomiernej ścianie. Efekt lśnienia wzmocnią meble z błyszczącymi fakturami i metalowymi dodatkami. Mogą stanowić również urozmaicenie tradycyjnych wnętrz, rozbudowując jednorodną stylizację. Lustra powiększają przestrzeń – ich zastosowanie sprawi, że nasz niewielki pokój będzie sprawiał wrażenie większego. To udowodnione naukowo, że lustra powiększają optycznie przestrzeń.

Nowoczesne lustro 3D

Jednym z najciekawszych dekoracyjnych luster w naszej ofercie jest Lustro 3D. Kwadratowe dzieło sztuki o wymiarach 100 x 100 cm, które składa się z kilkudziesięciu kwadratowych luster ułożonych w taki sposób, by sprawiało wrażenie kompozycji 3D. To idealne dopełnienie nowoczesnej aranżacji Twojego wnętrza.

W ramach oferowanych przez nas luster dostępne są ekskluzywne lustra o różnych wymiarach i kształtach. Bogato zdobione ramy nawiązują do najnowszych trendów wnętrzarskich. Metaliczne odcienie ram, wyraziste zdobienia i kryształowe dodatki zastosowane w oferowanych lustrach, sprawią, że Wasza przestrzeń stanie się oazą dobrego stylu.

Nowoczesne lustra w stylu glamour