http://modekor.pl/190-thickbox_alysum/biurko-hero-aviator.jpg Zobacz w pełnym rozmiarze

BIURKO HERO - Aviator

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie

Spędzasz w biurze wystarczająco dużo czasu, by doceniać każdy szczegół zwiększający komfort Twojej pracy? Godziny mijające na odbieraniu ważnych telefonów, obmyślaniu utecznych strategii firmy, bardzo źle znoszą rozpraszanie wywołane niedostateczną wygodą zwykłych masowo produkowanych mebli gabinetowych? Ponadto cenisz najwyższą jakość, będącą odzwierciedleniem Twojej wysokiej pozycji w firmie?

Oferowane w tym dziale biurko gabinetowe to produkt, który powstał w odpowiedzi na wysokie wymagania kadry kierowniczej, w tym prezesów firm. Różnorodność oczekiwań, wynikających z odmiennych profili firm, z powodzeniem spełniają zarówno klasyczne, stylowe kolekcje produktów, jak i najwyższej klasy nowoczesne biurka. Szlachetny dobór materiałów oraz dbałość o każdy najmniejszy detal czynią oferowane przez nas biurko wyjątkowymi w skali całego kraju.

Przedmiotem oferty jest niepowtarzalne  BIURKO HERO

Struktura biurka wykończona jest w aluminium, przeszyta nitami oraz widocznymi dodatkami wykonanymi z naturalnej włoskiej skóry.

Forma tego biurka jest na tyle uniwersalna, że pozwala na dowolne aranżacje w każdym nowoczesnym wnętrzu, a starannie dobrane, elementy wykończenia dają wrażenie powagi i prestiżu.

- Biurko o wymiarach:

 

    długość    160 cm

    szerokość  80 cm

    wysokość  76 cm

 Przed zakupem proszę o kontakt tel.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz swoją recenzję

BIURKO HERO - Aviator

BIURKO HERO - Aviator

Napisz swoją recenzję

Stan: Ten produkt nie występuje już w magazynie


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

5 990,00 zł

» Dodaj do listy życzeń