Kategorie

Blog Categories

There are not Categories yet.

Bubble chair

Bubble chair

Szukasz efektownego fotela do salonu lub sypialni? W takim przypadku postaw na nowoczesny design, który łączy w sobie nie tylko estetyczny wygląd, ale również funkcjonalność i wygodę. Twoje oczekiwania w całości może spełnić bajeczny Bubble Chair!

Fotel Bubble Chair zachwyca swoją innowacyjną stylistyką i przypomina dziecięce czasy. Jego konstrukcja to przezroczysta bańka wyłożona miękkimi poduszkami i zawieszona na w solidnym łańcuchu, który przymocowany jest do stropu. Wystarczy tylko zatopić się w bańce, która od razu zacznie delikatny lot w powietrzu, kojąc ciało i wprowadzając w stan relaksacji. Pierwszym pomysłodawcą takiego modelu fotela był Eero Aarnio – teraz jest on produkowany przez wiele firm ze względu na swoją popularność. Bubble Chair jest dostępny w pełnej gamie wersji kolorystycznych.

Nowoczesne fotele Bubble Chair doskonale wpisują się w stylistykę minimalistycznych i współczesnych wnętrz, w których światło, przestrzeń i czystość są dominantą. To wspaniały dodatek  do wnętrza, który od razu przyciąga wzrok. Warto go mieć!

Siatka
Lista